INFORMACE K DOPRAVĚ

Vytištěné letáky je možné si buď osobně vyzvednou v některé z našich poboček a nebo nebo nechat poslat kurýrní službou po celé ČR.

Osobní odběr ve výrobě

Naše výroba se nachází v Brně-Slatině na ulici Langrova 1227/1d. Zde je možné si vyzvednout veškeré hotové tiskoviny. Nižší počty letáků jsou hotové za 1-2 dny od potvrzení objednávky, větší počty letáků (tisíce kusů) se mohou tisknout maximálně týden.

Zobrazit na mapě


Osobní odběr - výdejní místa

Pro výdej zakázek využíváme také síť výdejních míst společnosti Zásilkovna. Hlavní výhodou je poměrně nízká cena dopravy a široká síť výdejních míst, který je v současné době již více než 1000. Jediné omezení je maximální váha balíku 10 kg. V případě větších počtů letáků tedy není možné tuto síť výdejen využívat.

Seznam výdejních míst


Doprava kurýrem po ČR

Pro přepravu letáků nejvíce využíváme kurýrní službu PPL, která doveze hotové letáky příjemci téměř vždy do druhého dne. Řidič většinou před dodáním volá, takže není problém se s ním domluvit na způsobu a času předání.

Větší a paletové zásilky posíláme buď opět přes PPL a nebo přes společnost Top Trans.


Doprava kurýrem po SR

Letáky dokážeme odeslat za velice dobrou cenu i Slovenskou poštou a nebo Slovenským kurýrem GLS. Doprava trvá cca 2 dny, omezením je pouze maximální hmotnost 20 kg na jeden odesílaný balík.


Ceník dopravy

KDE NÁS NAJDETE

BONA MEDIA s.r.o.
Langrova 1227/1d
627 00 Brno-Slatina

www.bonamedia.cz

tel.: 606 101 773
e-mail: info@bonamedia.cz

Facebook Twitter Blogger YouTube

KLIENTI

• Město Brno
• Generali Pojišťovna
• Automobilka Tesla
• Masarykova univerzita Brno
• Vysoké učení technické v Brně
• ODS Děčín